Gdzie oglądać mecz Polska – Niemcy?

Gdzie oglądać mecz Polska – Niemcy?

822
1
PODZIEL SIĘ

W czwartek o 21:00 Polacy zagrają swój drugi mecz podczas Euro 2016. Naszym rywalem będzie najsilniejsza drużyna grupy C i mistrzowie świata – Niemcy. Nasi zachodni sąsiedzi swój pierwszy mecz, czyli starcie z Ukrainą wygrali 2:0. Polacy mają zamiar postawić trudniejsze warunki, jednak opinie o tym, czy jesteśmy w stanie postawić się mistrzom świata są podzielone. Spotkanie będzie można obejrzeć w telewizji i internecie. Gdzie dokładnie, przekonajcie się poniżej.

Pojedynek będzie można obejrzeć w telewizji, ale Polska – Niemcy w internecie również znajdziecie bez najmniejszego problemu.

Zmartwieniem naszej kadry przed meczem jest przede wszystkim kontuzja Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz ma poważnie stłuczony mięsień uda i cały czas pracuje z fizjoterapeutami nad zmniejszeniem dolegliwości związanych z urazem. Nie wiadomo jednak czy będzie w stanie wystąpić w piątek. Zastąpić go może Artur Boruc lub Łukasz Fabiański.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Sporym plusem Polski może być z kolei rosnąca forma Grzegorza Krychowiaka i rozbłysk gwiazdy młodziutkiego Bartosza Kapustki. Zawodnik Cracovii stał się już ulubieńcem kibiców po świetnym meczu z Irlandią Północną, przez co przyprawia trenera Nawałkę o spory problem kadrowy.

Szkoleniowiec cały czas zastanawia się, jak ustawić skład na Niemców z zachwycającym Kapustką, wracającym po kontuzji Kamilem Grosickim i pozostałymi zawodnikami z tego obszary rozstawienia składu.

Jak wszystkie mecze naszej kadry, spotkanie Polska – Niemcy pokaże TVP 1. Polsat, do którego należy większość praw do transmisji z Euro 2016, również udostępni transmisję z tego starcia na otwartej antenie swojego podstawowego kanału „Polsat„.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS