Znamy rywali biało-czerwonych. Polska – Portugalia w ćwierćfinale Euro 2016!

Znamy rywali biało-czerwonych. Polska – Portugalia w ćwierćfinale Euro 2016!

980
0
PODZIEL SIĘ

Wiemy już z kim reprezentacja Polski, która dzisiaj wyeliminowała w rzutach karnych Szwajcarię w 1/8 finału, zagra w ćwierćfinale. Drużyna trenera Adama Nawałki w walce o półfinał zmierzy się z reprezentacją Portugalii, która w ostatnim spotkaniu soboty okazała się lepsza od Chorwacji.

Po dreszczowcu, jaki zafundowali nam Robert Lewandowski i pozostali nasi reprezentanci, polscy kibice mogli ze spokojem obejrzeć wieczorne spotkanie Chorwatów z Portugalczykami. W tej potyczce w roli faworytów stawiano tych pierwszych, gdyż to oni lepiej zaprezentowali się w fazie grupowej i wydawało się, że są w lepszej formie.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Cristiano Ronaldo i spółka nie poddali się jednak bez walki, stawili silny opór rywalom i ostatecznie okazali się od nich lepsi. Po regulaminowych 90 minutach gry stadionowy wyświetlacz wskazywał wynik 0:0. W dogrywce długo wydawało się, że zwycięzców wyłonią rzuty karne. Ostatecznie do tego nie doszło, ponieważ w 116 minucie znać o sobie dał doświadczony Ricardo Quaresma, który swoim golem zapewnił awans Portugalii.

Mecz Polska – Portugalia zostanie rozegrany w najbliższy czwartek o godzinie 21:00 na stadionie w Marsylii. Jeśli chodzi o bilans bezpośrednich potyczek obu ekip, to aktualnie przedstawia się on następująco: cztery wygrane Portugalii, trzy zwycięstwa Polski i trzy remisy. W ostatnim meczu w 2012 roku padł bezbramkowy remis.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS