Terroryści planowali ataki podczas Euro 2016!

Terroryści planowali ataki podczas Euro 2016!

826
0
PODZIEL SIĘ
Stade de France

Stade de FranceFrancuski „Liberation” podał wczoraj przerażającą informację. Jak wynika z danych, do których dotarli dziennikarze, siatka terrorystyczna odpowiedzialna za zamachy terrorystyczne z Brukseli planowała zamachy podczas Mistrzostw Europy 2016 we Francji! Potwierdzone zostały więc przypuszczenia, o których mówiono po zamachach pod Stade de France z połowy listopada ubiegłego roku…

Kiedy terroryści identyfikujący się z tak zwanym „Państwem Islamskim” zaatakowali Paryż w listopadzie, od razu pojawiły się głosy „Co z Euro?”. Skoro bezpiecznie nie jest nawet podczas sparingowych meczów, a sytuacja coraz bardziej się zaognia, może należy przenieść Mistrzostwa Europy do innego kraju?

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Francuskie władze jednoznacznie stwierdziły, że nic takiego się nie stanie. Środki bezpieczeństwa podczas Euro 2016 mają być podniesione do maksimum, a społeczeństwa musi pokazać, że nie boi się kolejnych zamachów. Prezydent Francji, Francois Hollande podkreślał, że „Nie możemy dać się zastraszyć!”.

Cóż, trudno zachowywać się normalnie i zapomnieć o trzech wybuchach z jesieni pod Stade de France… Dodatkowo, francuski „Liberation” dotarł do informacji, które mówią o planowanych zamachach podczas Euro.

MECZE POLSKI NA EURO W GRUPIE PODWYŻSZONEGO RYZYKA

Złapany niedawno Mahamed Abrini, który brał udział w niedawnych atakach terrorystycznych w Brukseli, zeznał policji, że głównym celem jego komórki terrorystycznej były ataki podczas Euro 2016, które już planowano. Grupa postanowiła jednak przyśpieszyć swoje działania po tym, jak policja zatrzymała ostatniego żyjącego zamachowca z Paryża – Salaha Abdeslama…. Dokładnie trzy dni od jego aresztowania, pozostała część komórki przeprowadziła ataki w Brukseli.

Według organizatorów Euro 2016, turniej odbędzie się zgodnie z planem, jednak paryska policja cały czas postawiona jest w najwyższy stopień gotowości. Niewykluczone, że inne, niezwiązane bezpośrednio z paryskimi i brukselskimi zamachowcami komórki terrorystyczne cały czas planują ataki na imprezę, która do Francji ma przyciągnąć ok. 2,5 miliona fanów.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS