Rywale Polaków: Plan przygotowań Niemiec

Rywale Polaków: Plan przygotowań Niemiec

657
0
PODZIEL SIĘ

W ostatnich dniach publikujemy plan przygotowań reprezentacji, które zagrają w grupie C. Jako pierwszy zespół naturalnie przedstawiliśmy Polskę, następnie opisaliśmy terminarz Ukrainy, a dziś przyszedł czas na naszych najtrudniejszych rywali, czyli Niemców. Jeszcze przed Euro nasi sąsiedzi rozegrają cztery spotkania towarzyskie.

Trenerzy reprezentacji uczestniczących we francuskim Euro 2016 są zobligowani do wyznaczenia ostatecznych składów do końca maja. Większość zespołów planuje więc swoje przygotowania w dwóch lub trzech etapach. Najczęściej są to mecze w marcu, następnie zgrupowanie w maju i w już wybranym składzie sparingi przed samym Euro.

Dokładnie taki sam plan zorganizowali sobie mistrzowie świata. Niemcy rozpoczną cykl przygotowań w 2016 roku od dwóch bardzo trudnych spotkań towarzyskich. Wiedząc o swoich możliwościach, Niemcy wybrali sobie za rywali Anglię i Włochy.

ZNAMY PLAN PRZYGOTOWAŃ POLAKÓW – SPRAWDŹ!

Pierwszy mecz, który odbędzie się w Berlinie, Niemcy zagrają 26. marca z Anglią. Kolejne spotkanie pierwszej fazy przygotowań odbędzie się trzy dni później w Monachium, a kadra zmierzy się ze wspomnianą reprezentacją Włoch.

Około 23-24 maja Niemcy pojawią się na zgrupowaniu w Asconie w Szwajcarii. To właśnie wtedy klarować się będzie już ostateczny skład kadry.

PLAN PRZYGOTOWAŃ UKRAINY

Na przełomie maja i czerwca zespół planuje jeszcze dwa mecze towarzyskie, jednak ich szczegóły nie zostały jeszcze ustalone. 6. czerwca drużyna wylatuje do Francji, gdzie swoją bazę będzie miała w Evian-les-Bains, czyli miejscowości tuż przy szwajcarskiej granicy. Stamtąd drużyna najbliżej będzie miała do Lyonu. 12. czerwca meczem z Ukrainą. 16. czerwca ekipa zmierzy się na Saint-Denis pod Paryżem z Polską, a zmagania grupowe zakończy 21. czerwca meczem z Irlandią Północną.