Posłuchajcie hymnu Euro 2016! (wideo)

Posłuchajcie hymnu Euro 2016! (wideo)

838
0
PODZIEL SIĘ

Mistrzostwa Europy 2016 coraz bliżej, a my poznajemy kolejne szczegóły dotyczące tej wielkiej imprezy. W ostatnich dniach ogłoszony został oficjalny hymn zawodów! Tytuł piosenki, jak i jej dźwięki będą nam towarzyszyć przez całe Euro. Autorami utworu są David Guetta i  Zara Larsson.

Cztery lata temu, podczas Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie hitem była piosenka Oceany „Endless Summer”. Hymnem Euro 2016 będzie z kolei „This One’s For You” popularnego DJ’a i producenta muzycznego – Davida Guetty oraz młodziutkiej szwedzkiej piosenkarki Zary Larsson.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Utwór w związku z Mistrzostwami Europy, będzie można pierwszy raz usłyszeć w wersji na żywo 9. czerwca na darmowym koncercie pod Wieżą Eiffla w Paryżu. Dzień później artyści wystąpią też na ceremonii otwarcia Euro 2016.

Wśród kibiców piosenka budzi mieszane uczucia, jednak to zupełnie nie dziwi. W końcu gusta są bardzo różne. My możemy być jedynie zasmuceni faktem, że autor teledysku złożonego z wielu efektownych piłkarskich akcji, nie uwzględnił żadnej akcji Polaków.

A jak Wam podoba się hymn Euro 2016?

POSŁUCHAJCIE HYMNU EURO 2016 PONIŻEJ!

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS