Polacy strzelają aż miło! (WIDEO)

1028
0
PODZIEL SIĘ

Adam Nawałka już zaciera ręce. Polscy zawodnicy są bowiem w wyśmienitej formie i udowadniają to szczególnie ci grający za granicami Polski. Co cieszy jeszcze bardziej, cała trójka napastników powołanych na mecze sparingowe kadry strzeliła gola w miniony weekend!

W meczach bez historii, kiedy Bayern Monachium kompletnie dominuje grę na boisku, nie zawodzi Robert Lewandowski. Polak nie potrzebuje nawet wielu minut, żeby zapisać się do protokołu meczowego.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

W weekendowym starciu trener Pep Guardiola postanowił dać trochę odpocząć napastnikowi reprezentacji Polski. Lewandowski wszedł na murawę dopiero na 16 minut przed końcem spotkania, jednak zupełnie nie przeszkodziło mu to w zaznaczeniu swojej obecności. Polak dorzucił swoją bramkę do dorobku Bayernu, który w starciu z Werderem Brema wyniósł 5 goli. Z kolei rywale Bawarczyków nie zdołali ani razu pokonać defensywy zespołu z Monachium.

Tym samym Bayern Monachium utrzymuje się wciąż na pozycji lidera Bundesligi z wynikiem 66 punktów. Druga Borussia Dortmund traci do mistrza Niemiec pięć oczek.

Robert Lewandowski kolejną okazję do pokazania swojej wyśmienitej formy będzie miał w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi Turyn.

Ileż to już goli w tym sezonie ma Arkadiusz Milik? Zaledwie 22-letni napastnik Ajaxu Amsterdam zdobył już 15 bramek w tym sezonie. W ostatnim spotkaniu drużyna Polaka zanotowała co prawda remis 2:2, ale „nasz człowiek” popisał się kolejnym trafieniem.

Trzeci z powołanych przez trenera Nawałkę reprezentantów też nie próżnował w weekend. Łukasz Teodorczyk w meczu przeciwko Karpatom Lwów zanotował pierwsze trafienie dla swojego Dynama Kijów. Polak już we wtorek będzie mieć szansę na kolejną bramkę. W Lidze Mistrzów jego drużyna zmierzy się bowiem w rewanżowym starciu z Manchesterem City.