Najwyższe kursy na Polskę w Oddsring!

Najwyższe kursy na Polskę w Oddsring!

875
0
PODZIEL SIĘ

Jeśli nie wiesz, gdzie najkorzystniej obstawić mecz piłki nożnej, a szczególnie zależy Ci na pojedynkach Polski na Euro 2016, to musisz wiedzieć, ze Oddsring jest miejscem, którego szukasz. Bukmacher oferuje zdecydowanie najwyższe kursy na mecze piłkarskie, a więc daje wam szansę na największy zysk. Z tej okazji po prostu trzeba skorzystać!

Obstawiając mecze często zwracamy uwagę na to, który bukmacher ma aktualnie najlepsze bonusy, jednak nic nie liczy się bardziej, niż dobry kurs. To właśnie różnica w kursach może znacząco wpłynąć na Twoje zyski w wygranym zakładzie!

ZAREJESTRUJ SIĘ W ODDSRING I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

OddsRing

Oddsring postanowił podnieść kursy na mecze piłkarskie, w tym również pojedynki Euro 2016 i przede wszystkim starcia Polaków. W tej chwili ich payout oscyluje na poziomie aż 99%, w porównywarkach kursów absolutnie bijąc na głowę konkurencję!

Bukmacher nie zapełniał też jednak o świetnych bonusach. Dla przykładu, stawiając na mecze Polaków w Oddsring możesz tylko zyskać, bo jeśli Twój zakład okaże się przegrany – będziesz mógł skorzystać z bonusu w wysokości 100% jego stawki. Do tego bukmacher oferuje też darmowe wypłaty!

Najwyższe kursy w internecie na mecze piłkarskie, możecie wykorzystać już dziś, grając na spotkania Polska – Niemcy czy Anglia – Walia! Oddsring na Niemców daje kurs 1.56, 4.36 na remis i 7.13 na Polskę. Z kolei 1.60 to kurs na wygraną Anglii, 4.06 na remis i 6.94 na Walijczyków.

CO ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI I ŚWIETNYCH KURSÓW?

  1. Zarejestruj się na Oddsring.com lub zaloguj jeśli posiadasz już konto.
  2. Dokonaj depozytu.
  3. Obstawiaj mecze Euro 2016 po najwyższych kursach
  4. Wygrywaj lub zyskaj bonus 100% stawki zakładu!

ZAREJESTRUJ SIĘ W ODDSRING I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

OddsRing