Lewy „Królem Strzelców” na Euro? Zobacz typy bukmachera!

Lewy „Królem Strzelców” na Euro? Zobacz typy bukmachera!

919
0
PODZIEL SIĘ

Robert Lewandowski został ostatnio uhonorowany tytułem „Najlepszego Strzelca Bundesligi” w sezonie 2015-2016. Dzięki 30 bramkom strzelonym w lidze niemieckiej w jednym sezonie stał się też najlepszym zagranicznym snajperem w historii Bundesligi. Czy naszego reprezentanta stać na to, żeby zostać najlepszym strzelcem nadchodzącego Euro 2016? Niezależnie od formy naszej kadry, bukmacherzy stawiają Polaka w ścisłej czołówce swoich przewidywań!

Na stronach bukmacherskich można już typować w wielu kategoriach związanych z rozpoczynającymi się 10. czerwca Mistrzostwami Europy w piłce nożnej we Francji. Jedną z kategorii, które  mogą najbardziej ciekawić Polaków jest „Najlepszy Strzelec Turnieju”.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Wśród typów bardzo wysokie, szóste miejsce zajmuje Robert Lewandowski. Polak znalazłby się prawdopodobnie jeszcze wyżej, gdyby podobnie jak jego forma, znana była też forma całej naszej reprezentacji. Choć nasze Orły potrafiły w ostatnich latać zaskoczyć i grały bardzo dobrze, to wciąż nie potwierdziły swojej jakości gry na wielkich zawodach.

Mimo to, kurs bukmachera bet365 na Lewandowskiego jako najlepszego strzelca Euro 2016 wynosi 17.00 co jest szóstym wynikiem ze wszystkich zawodników grających na francuskiej imprezie. Pierwsze miejsce zajmują Cristiano Ronaldo i Thomas Muller z kursem 8.00. Tuż za reprezentantami Portugalii i Niemiec jest Antoine Griezmann z Francji – 9.00.

Dalej kurs 13.00 otrzymujemy przy obstawieniu Harry’ego Kane’a (Anglia) i Romelu Lukaku (Belgia). Za tą dwójką jest właśnie napastnik reprezentacji Polski z kursem 17.00.

Co ciekawe, kurs na Lewandowskiego jest niższy, niż chociażby na Zlatana Ibrahimovica (34.00) i jeszcze wiele innych gwiazd Euro 2016.

Poza zakładami na „Króla Strzelców”, warto też obstawiać mistrzów całego turnieju. Najniższy kurs od bet365 otrzymamy na gospodarzy turnieju – Francuzów i mistrzów świata, Niemców – 4.33. Dalej są Hiszpania 6.50 i Anglia 9.50. Polska w tej kategorii ma dziesiąty najniższy kurs – 51.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS