Kursy na zwycięzcę Euro 2016. Jaki kurs na zwycięstwo Polaków?

Kursy na zwycięzcę Euro 2016. Jaki kurs na zwycięstwo Polaków?

2003
0
PODZIEL SIĘ

Każdy z nas ma swojego faworyta przed zbliżającą się imprezą. Nami kierują jednak w dużej mierze emocje. Inaczej sprawa wygląda u bukmacherów, którzy przewidywaniem dyspozycji sportowców zajmują się zawodowo i w ich kursy nie może wkraść się subiektywizm. Znamy kursy na zwycięzcę Euro 2016. Wiemy też jak Bet365 ocenia szanse Polaków!

Na wstępie warto przypomnieć jak wyglądała czołówka ostatnich dwóch dużych imprez piłkarskich. Dzięki temu można zauważyć czym kierowali się bukmacherzy i czy naszym zdaniem ich kursy są słuszne.

TYPUJ ZWYCIĘZCĘ EURO 2016 W BET365

POPRZEDNIE IMPREZY

Podczas organizowanego w Polsce i na Ukrainie Euro 2012, najlepsi okazali się Hiszpanie. Zresztą nie było to duże zaskoczenie. Reprezentacja ta obroniła bowiem tytuł sprzed czterech lat z Austrii i Szwajcarii. Teraz Hiszpanie mają szansę wywalczenie mistrzostwa Europy trzeci raz z rzędu! Na Euro 2012 drugie miejsce zajęli Włosi, a trzecie Niemcy.

Bet365 na powtórne zwycięstwo Hiszpanów daje kurs 6.00, jednak zdecydowanie nie stawia ich to w roli faworyta. Niże kursy mają bowiem gospodarze turnieju, czyli Francuzi i Niemcy.

Co do Niemców, to warto przypomnieć sobie ostatnie Mistrzostwa Świata. W 2014 roku nasi zachodni sąsiedzi po dogrywce wygrali w finale 1:0 z Argentyną. Trzecie miejsce na tamtej imprezie zajęła z kolei Holandia.

KTO GŁÓWNYM FAWORYTEM?

To właśnie Niemcy uznawani są za największego faworyta zbliżającej się imprezy. Kurs na nich wynosi 4.00. Trudno dziwić się obstawianiu na mistrzów świata. Dziwi jednak trochę drugi z kolei najniższy kurs, czyli 4.50 na Francuzów.

W historii tylko trzy razy zdarzało się, żeby to gospodarze zdobywali tytuł mistrzowski. Wspomniana Holandia nie zakwalifikowała się do udziału w finałach Mistrzostw Europy.

JAKI KURS NA POLSKĘ?

Bet 365 sklasyfikował Polaków na jedenastej pozycji wśród najniższych kursów, czyli drużyn mających największe szanse zdaniem bukmachera na zwycięstwo.Kurs na Polskę wynosi 67.00 i jest identyczny jak kursy na Rosję, czy Szwajcarię.

Przed nami znalazła się dosyć zaskakująco Walia z kursem 51.00. Za nami są z kolei np. Czesi – 81.00, Turcy – 81.00, czy Szwedzi – 101.00. Najgorzej ocenione zostały reprezentacje Irlandii Północnej i Albanii. Obie z kursem 501.00.

Zgadzacie się z tymi kursami? Jeśli nie, to najprościej będzie postawić na swojego faworyta!

TYPUJ ZWYCIĘZCĘ EURO 2016 W BET365