Hummels w składzie Niemiec na mecz z Polską?

Hummels w składzie Niemiec na mecz z Polską?

773
0
PODZIEL SIĘ

Aktualnie polscy kibice żyją niedzielnym meczem reprezentacji Polski z Irlandią Północną, który będzie premierowym występem piłkarzy obu drużyn na Euro 2016. Już teraz jednak napływają informacje z obozu kolejnego rywala Polaków w fazie grupowej ? reprezentacji Niemiec. Prawdopodobnie na czwartkowe spotkanie w składzie naszych zachodnich sąsiadów zobaczymy jednego z kluczowych piłkarzy, który ostatnio zmagał się z kontuzją, Matsa Hummelsa.

Dla polskich piłkarzy z linii ofensywnej powrót Hummelsa nie może być dobrą wiadomością. Defensor Borussi Dortmund to filar obrony niemieckiego zespołu, który na pewno podniesie jakość gry drużyny. Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że doświadczony stoper ma z głowy grę w fazie grupowej, ponieważ zmagał się z kontuzją łydki. Nastąpił jednak nieoczekiwany, przynajmniej dla osób spoza sztabu szkoleniowego Niemiec, zwrot akcji.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

– Niedługo wszyscy moi piłkarze wyleczą urazy i kontuzje. Mam na myśli także Matsa, który już teraz jest jest praktycznie w stu procentach gotowy do gry. Jego rehabilitacja przebiega znacznie szybciej, niż się spodziewaliśmy. Mogę powiedzieć, że mamy na niego plan na przyszły tydzień ? zakomunikował selekcjoner Niemców, Joachim Loew.

Dzisiaj Niemców czeka spotkanie z Ukraińcami i w nim zapewne Hummels jeszcze nie zagra, chociaż już trenuje z drużyną. Najbardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym defensor rozpocznie przygodę z Euro 2016 czwartkowym meczem z Polską (początek o godzinie 21:00).

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS