Grosicki bliski występu z Irlandią Północną!

Grosicki bliski występu z Irlandią Północną!

15605
0
PODZIEL SIĘ

Kontuzja Kamila Grosickiego bardzo wystraszyła kibiców reprezentacji Polski. Uraz stawu skokowego mógł wyeliminować naszego reprezentanta z gry w pierwszym lub też kolejnych starciach podczas Euro 2016. Okazuje się jednak, że kontuzja jest coraz mniej odczuwalna i być może Grosicki będzie jednak w stanie zagrać już w starciu z Irlandią Północną.

Pierwsze spotkanie podczas Euro 2016 Polacy rozegrają 12. czerwca. Ich rywalem będzie Irlandia Północna, która według kursów bet365 uważana jest za słabszą drużynę od naszej kadry. Kurs na Polskę w tym meczu to 1.70 natomiast na Irlandię Północną 6.25. Mimo wszystko Adam Nawałka bardzo chciałby mieć do dyspozycji na to spotkanie cały skład, a Kamil Grosicki jest jego ważnym elementem.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Tymczasem nasza kadra zameldowała się już we Francji i odbyła tam już pierwsze treningi. Po nich docierają do nas z kolei dobre informacje, bowiem sam Grosicki informuje, że jego kontuzja jest coraz mniej odczuwalna i zrobi wszystko, żeby zagrać w niedzielnym starciu.

Na swoim facebookowym fanpage’u piłkarz opublikował następujący wpis:

Kamil Grosicki kończy dziś 28 lat i nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć mu wszystkiego najlepszego oraz szybkiego powrotu do pełnego zdrowia!

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS