Gdzie oglądać mecz Rumunia – Francja i ceremonię otwarcia Euro 2016?

Gdzie oglądać mecz Rumunia – Francja i ceremonię otwarcia Euro 2016?

936
0
PODZIEL SIĘ

Od piątku oczy piłkarskich kibiców będą zwrócone na Francję, gdzie będą rozgrywane mistrzostwa Europy 2016. Wszystkie mecze Euro 2016 będzie można obejrzeć w telewizji – prawa do transmisji imprezy są podzielone na Polsat i Telewizję Polską. Ponadto mecze mistrzostw Starego Kontynentu, w tym pierwsze spotkanie Rumunia – Francja oraz ceremonię otwarcia będzie można śledzić za pośrednictwem internetu.

Transmisje TV i w internecie z Euro 2016 na pewno będą się cieszyły dużym zainteresowaniem polskich kibiców. Wszak w mistrzostwach Europy będzie grała również reprezentacja Polski. 11 meczów mistrzostw Europy 2016 pokaże Telewizja Polska, która posiada prawa do transmisji wszystkich spotkań reprezentacji Polski. 24 mecze będzie można obejrzeć na otwartych antenach Polsatu, a za pozostałe 27 widzowie będą musieli zapłacić, ponieważ stacja udostępni je w usłudze Pay-Per-View.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Pierwsza transmisja będzie miała miejsce już w piątek. W telewizji i w internecie na żywo będzie można zobaczyć ceremonię otwarcia oraz mecz Rumunia – Francja online. Będzie to jedyny mecz pierwszego dnia Euro 2016, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi dokładnie o godzinie 21:00.

Zdecydowanymi faworytami piątkowej potyczki są Francuzi, którzy mają w swoich szeregach więcej gwiazd światowego formatu. Dodatkowo atutem Trójkolorowych powinni być kibice, którzy na pewno będą ich wspierać swoim dopingiem. Nie da się jednak ukryć, że na gospodarzach już w pierwszym meczu będzie ciążyła spora presja. Oczekiwania Francuzów względem reprezentacji są bowiem bardzo duże. Niektórzy liczą nawet, że zdobędzie ona tytuł mistrzów Europy.

Jeśli chodzi o dotychczasowe mecze Francuzów z Rumunami, to bilans jest korzystny dla Trójkolorowych. Jeszcze nigdy nie przegrali oni ze swoimi jutrzejszymi rywalami. Ostatni mecz miał miejsce dosyć dawno, bo w 2011 roku, kiedy gospodarzami byli Rumuni i wówczas padł bezbramkowy remis. W ostatniej potyczce przed własną publicznością Francuzi wygrali 2:0 w ramach eliminacji do Euro 2012. Czy jutro zdołają powtórzyć ten wynik? Mecz Rumunia – Francja na żywo rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie można go oglądać w telewizji i internecie.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS