Gdzie oglądać mecz Euro 2016 Polska – Irlandia Północna?

Gdzie oglądać mecz Euro 2016 Polska – Irlandia Północna?

740
0
PODZIEL SIĘ

Od kilku dni głównym tematem polskich serwisów sportowych jest pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2016. Już w niedzielę biało-czerwoni zmierzą się z drużyną Irlandii Północnej. Premierowe spotkanie naszej kadry w mistrzostwach Europy 2016 będzie można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i internecie.

Transmisje TV i w internecie meczu Polska – Irlandia Północna powinny cieszyć się sporym zainteresowaniem biało-czerwonych fanów. Wszystko dlatego, że o tej potyczce mówi się już od dłuższego czasu, a kibice z niecierpliwością czekają na to, aby zobaczyć swoich ulubieńców w akcji w meczu o stawkę.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS

Jeśli chodzi o transmisje meczów reprezentacji Polski, to prawa do pokazywania ich nabyła Telewizja Polska. Mecz Polska – Irlandia Północna w telewizji będzie można zobaczyć w TVP 1 oraz w Polsacie, Polsacie Sport oraz Polsacie Sport 2. Alternatywę stanowi oczywiście internet. Mecz Polska – Irlandia Północna online będzie transmitowany od godziny 18:00, ponieważ właśnie wtedy usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego.

W roli faworytów przed niedzielnym meczem stawia się Polaków, za którymi przemawia przede wszystkim personalnie silniejsza kadra. W zespole Irlandii Północnej brakuje gwiazd pokroju Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. Selekcjoner Polski, Adam Nawałka przestrzega jednak przed zbyt dużą pewnością siebie. – Ich siłą jest gra zespołowa – przyznał selekcjoner.

Ostatni raz obie reprezentacje rywalizowały ze sobą w 2009 roku w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Polacy nie wspominają tamtych meczów zbyt dobrze. W Chorzowie padł remis 1:1, a na wyjeździe w Belfaście biało-czerwoni przegrali 2:3. Czy w niedzielę wezmą rewanż? Mecz Polska – Irlandia Północna na żywo w niedzielę o godzinie 18:00!

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZGARNIJ BONUS