20 tys. złotych w piłkarskim Jackpot’cie na Euro!

20 tys. złotych w piłkarskim Jackpot’cie na Euro!

715
0
PODZIEL SIĘ

Aż 20 tysięcy złotych można wygrać w Piłkarskim Jackpot’cie od Sportingbet. Najbliższe spotkanie, które będzie można obstawić w tej świetnej promocji, to oczywiście mecz Niemcy – Polska, jednak na tym zabawa się nie kończy! W kolejnych starciach również będzie można zgarnąć wysokie nagrody. Co trzeba zrobić, aby zagrać w Piłkarski Jackpot edycja Euro 2016?

Mecz Niemcy – Polska w grupie C na Euro 2016 czeka na Twoje typy. Tak samo czekają na Ciebie wyjątkowe nagrody w Sportingbet, które otrzymasz jeśli dobrze wytypujesz poszczególne statystyki na drugi mecz Polaków na Mistrzostwach Europy!

Zarejestruj się w Sportingbet i odbierz bonus

Statystyki, które należy wytypować dla każdej z drużyn, to gole, posiadanie piłki, suma strzałów, rzuty karne oraz żółte kartki. Wszystkie wyniki wybiera się z wybranych przez bukmachera przedziałów, więc nie musisz znać nawet konkretnego wyniku!

Kolejnym meczem, który będzie można obstawić w Jackpot edycja Euro 2016, będzie ostatni mecz grupowy reprezentacji Polski, z Ukrainą. Nie zapomnijcie o tym i nie zmarnujcie okazji na zagarnięcie 20 tysięcy złotych!

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

  1. Zarejestruj się na Sportingbet.com lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto.
  2. Wytypuje statystyki meczowe kwalifikującego spotkania i zatwierdź.
  3. Potwierdź swoje typowanie wnosząc zakład za przynajmniej 40 PLN przed rozpoczęciem kwalifikującego spotkania.
  4. Jeśli wytypujesz poprawnie wszystkie statystyki w kwalifikującym spotkaniu, wygrasz jackpot 20 tysięcy złotych!
Zarejestruj się w Sportingbet i odbierz bonus